Služby

ikonka projekce

Projekce

projektová dokumentace

Vytváříme projektové dokumentace pro stavební povolení či provedení stavby včetně veškerých dílčích projektů (voda, kanalizace, elektro, vzduchotechnika, atd..), a to jak pro soukromé investory, tak pro veřejné instituce nebo architekty, kterým zajišťujeme kompletní projekční práce.

více o sekci

ikonka realizace

Realizace staveb

novostavby,rekonstrukce

Zajišťujeme kompletní dodávky „novostaveb na klíč“, rekonstrukce starších domů či bytů. Náš tým tvoří architekti, projektanti a řemeslníci, díky jejichž úzké spolupráci můžeme zajistit včasné a důsledné předávání informací. Tento způsob práce zaručuje kvalitní zpracování veškerých detailů.

více o sekci

Co pro Vás můžeme udělat?

ikonka návrhy

Architektonická studie

Zpracujeme pro Vás návrh domu, architektonickou studii, kterou předjednáme na úřadech, u správců sítí, a zpracujeme předběžnou cenu, abychom ověřili proveditelnost před započetím projektu.

 

Ve studii s Vámi hledáme vždy to nejlepší řešení, protože je základním kamenem následného projektu. Studii proto ověřujeme na stavebním úřadě, u správců sítí, zda nás připojí, aby nemuselo docházet ke složitým změnám během projektu. Naší snahou je, aby celý proces probíhal hladce a zbytečně Vás nezatěžoval starostmi.

Dušan (hlavní architekt)

ikonka projekce

Projektová dokumentace

Zajistíme projekt pro stavební povolení či pro provedení stavby včetně všech specializací – projekty vodovodu, kanalizace a likvidace dešťových vod, vytápění objektu, plynu, vzduchotechniky, elektro, požární bezpečnosti stavby, statiky, průkaz energetické náročnosti budovy (energetický štítek),  a  pokud to bude Vaším přáním, i návrhu interiéru. Veškeré dílčí projekty koordinujeme a kontrolujeme jejich vzájemné kolize a během projektu zpřesňujeme cenu Vašeho budoucího domu či bytu.

Někdy je to opravdu spousta práce projít 50 výkresů, pročíst 60 stran textu a zkontrolovat každé potrubí, ale my se toho nebojíme 🙂 Víme, jak je to důležité.

Jirka, hlavní inženýr projektu

ikonka inženýring

Inženýring

Zajistíme inženýring, získáme vyjádření dotčených orgánů a správců sítí nutných k podání žádosti o stavební povolení. Podáme za Vás projekt na stavební úřad a jsme k dispozici po celou dobu stavebního řízení, veškeré náležitosti řešíme za Vás.

Každá stavba a každý region je trochu jiný, ale zákony platí všude stejné. Mou prací je zařídit pro Vás oběhání veškerých úřadů a obhájení Vašich zájmů.

Lenka, projektantka

ikonka realizace

Realizace staveb

Zajistíme pro Vás položkový rozpočet a výběr stavební firmy. Stavbu dozorujeme, kontrolujeme jakost prováděných prací, vhodnost použitých materiálů a zda je stavba prováděna v souladu s projektem.

Stavba je složitý a časově náročný proces a může se stát každému, že na něco zapomene nebo si něčeho nevšimne. Mým úkolem je orientovat se v současných cenách ve stavebnictví, ale také kontrolovat jakost prováděných prací na stavbě. Proto jsem tu já, abych na to dával pozor.

Radek, stavbyvedoucí

ikonka interiér

Návrh a realizace interiéru

Protože interiér je zásadní součástí domu, začali jsme je pro Vás i realizovat. Postupem času jsme si našli ověřené řemeslníky (obkladače, podlaháře, truhláře, elektrikáře, instalatéra, malíře), na které se můžeme na 100 % spolehnout. Vybrali jsme si kvalitní dodavatele materiálů a výrobků od podlah, přes dveře, obklady, dlažby, zařizovací předměty (baterie a umyvadla), svítidla či nábytek. Díky tomu jsme Vám schopni zajistit příznivé ceny, ale hlavně kvalitu prováděných prací. Protože právě v interiéru je každý detail vidět a my to víme. Jsme rádi, že jsme našli takové řemeslníky, kteří to vidí stejně jako my, a že Vám můžeme společnými silami zrealizovat Váš interiér.

Vždy mám radost z toho, když se představy stávají skutečností a tím víc, když je výsledek propracován do sebemenšího detailu.

Dušan, hlavní architekt

Naši spokojení klienti

zde pro Vás bude brzy připraveno pár slov od našich klientů, jak spolupráce s námi probíhala

+420 608 534 062